YENİ KAYIT Web sitemize hemen üye olun ve avantajlı alışverişin keyfini sizde yaşayın
ÜYE GİRİŞİ
Yeniden aktivasyon e-posta'sı almak için tıklayınız !

Üye olarak indirimli ürünler ve kampanyalardan haberdar olup ve Onur Market'in ayrıcalıklı müşterileri arasında ki yerinizi alın.

Üye Ol
ŞİFRE HATIRLAT
TESLİMAT BÖLGESİ Lütfen ürünlerinizin gönderilmesini istediğiniz bölgeyi seçiniz.
* Seçtiğiniz bölgeye bağlı olarak fiyatlar güncellenecektir.
Teslimat Günü ve Saati
Onur Market Küçükçekmece, Başakşehir, Eyüp bölgesinde 28 teslimat mahallesi ile hızmetinizde.
Online Dükkan Sizin, Alışverişte Sizin!

0

Alışveriş Sepeti
0,00 t

Hakkımızda

Özen Grup, 38 yıllık gıda perakendeciliği tecrübesiyle, süpermarket mağazacılığında ilk mağazasını 1996 yılında İstanbul'da Onur adı ile açmıştır. Bugün İstanbul, Bursa, Edirne, Kırklareli, Tekirdağ ve Bilecik olmak üzere 6 ilde  150 Onur mağazası ile yılda 64.000.000 müşteriye 104.000 metrekare net müşteri satış alanı ile hizmet veriyoruz.  18.000 metrekarelik Hadımköy ve 9.500 metrekarelik Bademli lojistik merkezleri ve tüm diğer lojistik alanlarımız ile 40.200 metrekare lojistik alanına ulaşmış durumdayız.. Onur Market toplam 150 mağaza, 550 yazar kasa, 4800 personeli ile hizmetlerine devam ediyor. Perakende sektörünün "Öncüsü ve Sözcüsü" olmayı hedefleyen Onur Market, mağazacılık kalitesini ülke geneline taşımak ve Türkiye'nin en başarılı perakende markası olmak için var gücüyle çalışmalarını sürdürüyor ve tüm tüketicilerimize, her gün arkasında durmak için azami ÖZEN gösterdiğimiz ALIŞVERİŞTE ONUR SÖZÜNÜ VERİYORUZ…

 

NEDEN ALIŞVERİŞTE ONUR SÖZÜ ?
 

Fiyatta Onur Sözü

En uygun fiyatı her zaman Onur'da bulursunuz. Ayrıca, Ödül Kart  ile kasada anında indirim kazanır ve hep daha kazançlı alışveriş yaparsınız.

 

Hizmette Onur Sözü

Her bir Onur çalışanı, tüm sorularınıza cevap verecek yetkinliktedir. Şikayetleriniz, çalışanlarımız tarafından anında cevaplandırılır. Ayrıca, Onur size, memnun kalmadığınız ürünü mağazalarımıza gelip değiştirebilme fırsatı sunar.

 

Kalitede Onur Sözü

Lezzette aradığınız kaliteyi Onur'da bulursunuz. Onur'da alışveriş demek, kaliteye hep daha uygun fiyatla ulaşmak demektir. MONET ürünlerimizin lezzetine doyamayacaksınız

 

Tazelikte Onur Sözü

Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden toplanan sebze ve meyveler Onursal tarım sayesinde tazeliklerini kaybetmeden Onur Market raflarında yerini alır.

 

Lezzette Onur Sözü

Onur şarküteri reyonundan alacağınız tüm ürünler damak tadınıza uygun lezzette ve sofranıza yakışır kalitededir. Bir kere aldığınız ürünü, gözünüz kapalı tekrar alabilirsiniz. En kaliteli malzemeden yapılan ,mağazalarımızdan sıcacık alacağınız RAPATA unlu mamüllerimiz sofralarınızın vazgeçilmezi olacak.