Onur Ödül Kart Bireysel

Onur Ödül Kart sahibi olmak çok kolay!

Onur Ödül Kart sahibi olmak için Onur Mağazaları'nda bulunan Müşteri Hizmetlerinden ya da kasalarımızdan alacağınız formu doldurmanız ve teslim etmeniz yeterlidir.

Para puan topla!

Onur Ödül Kartla yapacağınız her alışverişte para puan kazanırsınız. Kazandığınız puanlar, yaptığınız alışverişten üç gün içinde hesabınıza yüklenir. Para puanlarınızı yüklendikten sonra dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Ne kadar puan kazandınız?

Onur Ödül Kartınızda biriken para puanlarınızın miktarını öğrenmek için mağazalarımızda bulunan kioskları kullanabilir ya da 0800 219 0 229 numaralı Ücretsiz Müşteri Hattımızı arayabilirsiniz.

Kiosku nasıl kullanacağım?

Puanınızı kiosklarımızdan öğrenmek için kiosk ekranındaki “Puan Gör” başlığını seçin. Onur Ödül Kartınızı okuttuğunuzda, kazanmış olduğunuz para puanları göreceksiniz.

Bilgilerinizi güncellemeyi unutmayın!

Kayıtlarımızda size ait eksik ya da hatalı bilgi bulunuyorsa, kiosk cihazımızda sizden bu bilgileri güncellemeniz talep edilecektir. Kartınızda biriken para puanlarınızı kasalarda kullanabilmeniz için Onur Ödül Kart başvuru formund“aki bilgileri eksiksiz doldurarak, Onur Müşteri Hizmetlerine teslim etmeniz gerekmektedir.

Onur Ödül Kartla indirimli, puanlı ve daha kazançlı alışverişler dileriz!

Nerelerdeyiz

Haftanın Ürünü

Sizin için her hafta yeni fırsatlar sunuyoruz.

FIRSATLAR
Nerelerdeyiz

Size En Yakın Onur

Nerelerdeyiz

Üye Ol

Üye ol, fırsatlar ayağına gelsin!

ÜYE OL
Nerelerdeyiz

Sizin için Buradayız

Nerelerdeyiz

Basında Onur

  • Onur dünyasından haberdar olun...

LİSTELE
Nerelerdeyiz

Halk Günleri

Onursal Tarım'ın tazeliği ekonomik fiyatlarla
Onur mağazalarında!

LİSTELE